“Ocasion Sts Zakłady Na Dzisiaj I Jutro, Wyniki, Statystyk

“Ocasion Sts Zakłady Na Dzisiaj I Jutro, Wyniki, Statystyki

Sport Żużlowy Wikipedia, Wolna Encyklopedia

Już tylko nieco ponad 2 miesiące pozostały do startu sezonu ligowego. W związku z tym postanowiliśmy przeanalizować możliwości taktyczne poszczególnych drużyn PGE Ekstraligi. Pora na Fogo Unię Leszno, którą poprowadzi w tym sezonie, debiutujący w tej roli Rafał Okoniewski. Szkoleniowiec z pewnością będzie mógł liczyć na cenne rady nowego dyrektora sportowego Unii, Sławomira Kryjoma. — To zespół nieco inaczej zbudowany niż drużyny” “z Zielonej Góry bądź Grudziądza. W wydarzeniu wzięło udział blisko 60 osób unces kadry menadżerskiej polskich bukmacherów.

 • I u ile wśród młodych zawodników zagranicznych można znaleźć takich, którzy radzili sobie przyzwoicie, o tyle polscy młodzieżowcy nie odgrywali większych ról t swoich zespołach.
 • Jednym unces nich jest Kacper Klimek, który mocno przygotowuje się carry out sezonu, ale nie wie jak będzie wyglądała jego sportowa przyszłość.
 • Warto jednak pamiętać o odpowiedzialności i actually grać z umiarem, aby zachować przyjemność z obstawiania oraz ograniczyć ryzyko finansowe.
 • Na oficjalnym profilu rozgrywek w mediach społecznościowych opublikowano informację, która dotyczy cen karnetów w poszczególnych klubach.

Jednym z . nich jest Kacper Klimek, który mocno przygotowuje się perform sezonu, ale nie wie jak będzie wyglądała jego sportowa przyszłość. Choć wydaje się, że z każdym dniem szanse są coraz mniejsze, cały czas istnieje możliwość, że mhh najniższym szczeblu rozgrywkowym w sezonie 2024 wystartuje osiem drużyn. Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce ponad dziesięć lat temu! W 2011 roku o punkty na trzecim szczeblu rozgrywkowym rywalizowała „wymarzona” liczba klubów, w tym jeden zespół z Ukrainy.

Świetne Wieści! Żużel Wraca Do Tego Miasta! Liga Już W 2024 Roku?

Tak, wiele bukmacherów proponuje możliwość obstawiania żużla na żywo, podczas trwania wyścigów. Tak, wielu bukmacherów proponuje promocje i bonusy specjalnie dla obstawiających żużel, takie jak darmowe zakłady, podwojenie depozytu i nagrody za obstawianie em ulubionych zawodników. Manchester City jest absolutnym faworytem w tym meczu i można spodziewać się, że zrobią wszystko, aby zdobyć trzy punkty. Jednakże, piłka nożna jest pełna niespodzianek i Young Males mają szansę em nieoczekiwane rezultaty. To jest właśnie to be able to, co czyni piłkę nożną tak ekscytującą i kuszącą, zwłaszcza dla miłośników zakładów bukmacherskich. Pierwsze wyścigi żużlowe organizowano już na początku XX wieku mostbet.

Bukmacherzy widzą Manchester City ksfd faworyta meczu unces Young Boys. Najniższy kurs wynosi około 1. 20 na zwycięstwo City, podczas gdy kurs na zwycięstwo Young Males wynosi około fourteen. 00. Choć Ratajski nie jest typowany jako faworyt, jego udział w Mistrzostwach Europy w darcie budzi zainteresowanie.

To Dla Niego Ostatnia Szansa? Już Wcześniej Mógł Jeździć W Tym Klubie

Działacze InvestHousePlus PSŻ Poznań wycisnęli maksimum z tego, corp byli w stanie zrobić podczas okienka transferowego. Na terenie Polski zakłady wzajemne mogą być rozgrywane” “wyłącznie przy pomocy podmiotów, które posiadają stosowne zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Przez lata pracy t branży, Nikodem zdobył nieocenione doświadczenie, które pozwoliło mu mhh rozwinięcie unikalnej strategii typowania, łączącej analizę statystyczną z intuicją. Jego prognozy często okazywały się trafne, co przyniosło mu renomę wśród graczy i ekspertów bukmacherskich. Statystyki te pokazują, że obie drużyny mają podobną formę, choć Manchester City ma przewagę punktową i większą liczbę zwycięstw. Spotkanie Young Boys – Manchester City zapowiada się interesująco, a wynik tego meczu może mieć duże znaczenie dla dalszych losów obu drużyn w rozgrywkach.

 • Żużel jest obecny także na Łotwie, we Francji, a także mhh Słowenii Sport jest bardzo popularny także w Australii.
 • Pole startowe, z którego startuje zawodnik na większości torów ma kluczowe znaczenie.
 • Na przykład zgodnie z przepisami zawodnik występujący w lidze polskiej może występować także w ligach angielskiej i szwedzkiej.

Nieco inaczej rozgrywane są turnieje indywidualne, takie jak chociażby Grand Tarifs wchodzące w skład indywidualnych mistrzostw świata. Faza zasadnicza trwa 20 biegów, tidak, aby jeden zawodnik miał okazję ścigać się jeden raz z każdym z rywali. Po zakończeniu fazy zasadniczej, najlepsza ósemka bierze udział w półfinałach. Wyższe miejsce w klasyfikacji daje pierwszeństwo wyboru kasku, a company za tym idzie,” “dogodnego pola startowego. Z dwóch półfinałów awansuje w sumie czterech zawodników, którzy będą się ściągać t wielkim finale. Co ciekawe, GP żużel klasyfikacja dopuszcza sytuacje, w których wygrywa zawodnik z mniejszą liczbą punktów mostbet aplikacja.

Grand Prix Niemiec Em Żużlu

Dzięki dobrej atmosferze t kadrze łatwiej o dobre wyniki em torze. W 2023 roku obóz również odbył się t tym samym miejscu, a nasi żużlowcy w minionym sezonie zdobyli wiele medaion na arenie międzynarodowej. Złoto Bartosza Zmarzlika w cyklu Speedway Grand Prix, lub wywalczenie po zaciętej walce Drużynowego Pucharu Świata to jedne z najważniejszych sukcesów w 2023 roku naszych reprezentantów. Patryk Dudek ma przed sobą ostatni sezon kontraktu z Apatorem Toruń.

 • Podział na klasy we motocykle drogowe dominował w polskim sporcie żużlowym aż carry out końca lat forty.
 • Za spowodowanie groźnej sytuacji można otrzymać żółtą lub czerwoną kartkę.
 • Tak, wiele bukmacherów oferuje możliwość obstawiania żużla na żywo, podczas trwania wyścigów.
 • Liczba defektów nie jest równoznaczna z liczbą defektów motocykli, bo uwzględnia zawodników, którzy “sobie zjechali z toru”, bo jechali ostatni.
 • Szkoleniowiec z pewnością będzie mógł liczyć na cenne rady nowego dyrektora sportowego Unii, Sławomira Kryjoma.
 • Jego dominacja jest aktualnie niepodważalna, zwłaszcza że w Grand Tarif nie mogą startować jego najwięksi rywale Artiom Łaguta i Emil Sayfutdinov.

Tory krótkie (do 260 m) nazywane są minitorami i służą zazwyczaj do szkolenia młodych zawodników startujących później t żużlu klasycznym. Starty na minitorach (miniżużel),” “se względu na częste i ciasne łuki, pozwalają zawodnikom wyrabiać technikę jazdy. Zazwyczaj na minitorach korzysta się z mniejszych motocykli o mniejszych pojemnościach silników (z reguły 80 cm³).

Historia Sportu[edytuj Edytuj Kod]

Wtedy obstawiony przez ciebie zawodnik może dostać dodatkowy start, co dodatkowo zwiększy prawdopodobieństwo skuteczności typu. Może się jednak także zmienić jego potencjalny rywal i utrudnić zdobycie punkty. Pomimo in order to analiza tabeli biegowej jest absolutnie konieczna. W meczach ligowych trener ustawia zawodnika pod jednym z . numerów startowych (seniorzy numery 1-5 oraz 9-14, juniorzy 6, 7 oraz 16, 15, zawodnicy u24 8, 16). Dzięki niej już przed meczem wiemy kto z kim będzie rywalizował w danych wyścigach.

Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Bartosz Zmarzlik w ostatnich latach zdominował cykl Large Prix. W klasyfikacji generalnej staje em podium nieprzerywanie od 5 sezonów, w których to zdobył 3 złota we 2 srebra.

Rozpoznaj Ulubionych Zawodników

W piątek południu na swoim oficjalnych kanałach w mediach społecznościowych opolanie pochwalili się uzyskaniem licencji. Większość kibiców pogodziła się z tym, że ligowego żużla w Rawiczu t sezonie 2024 keineswegs będzie. W sobotę w godzinach południowych po raz kolejny głos w tej sprawie zabrał burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik.

Jednakże w Wielkiej Brytanii oraz Szwecji zawodnicy mogą startować nawet w dwóch różnych klubach w wyższej i niższej klasie rozgrywkowej. Zakłady bukmacherskie na rozgrywki żużlowe stanowią świetną okazję dla kibiców perform wspierania swoich ulubionych zawodników i dodatkowego podkręcenia emocji podczas oglądania wyścigów. Wspominając o zakładach em żużel niemożliwe jest nie wymienić ulubionych zawodników, których występy na torze elektryzują setki tysięcy osób.

Drużynowe Mistrzostwa Świata Mhh Żużlu

Choć nie und nimmer jest typowany ksfd faworyt, Ratajski ma nadzieję na wygranie turnieju. Kurs mhh jego zwycięstwo wynosi aż 71. zero, co plasuje go na 21. Pozycji wśród zawodników biorących udział w Mistrzostwach Europy. Dla fanów darta pojedynek Krzysztofa Ratajskiego i Joe Cullena jest niezwykle interesujący.

 • Ulubione system obstawiania na żużel obejmują analizę formy zawodników, wyniki wcześniejszych wyścigów, statystyki i kursy bukmacherskie.
 • Kilkadziesiąt dni pozostało do rozpoczęcia zmagań w PGE Ekstralidze.
 • Dlatego, że dwukrotnie wystąpi w parze z juniorem, a więc teoretycznie będzie miał 2 punkty „za darmo”.
 • Po raz ostatni taka sytuacja miała miejsce ponad dziesięć lat temu!

Działacze toruńskiego klubu rozmowy em temat dalszej współpracy uzależniają od tego, jak 31-latek poradzi sobie w tegorocznych rozgrywkach PGE Ekstraligi. On sam nie wykluczył kolejnej transferowej sagi z jego udziałem i ewentualnego powrotu do macierzystego Enea Falubazu Zielona Góra. Krzysztof Kasprzak to jeden unces najbardziej doświadczonych czynnych żużlowców z naszego kraju. Za kilka miesięcy skończy 40 lat, ale jak sam podkreśla — o końcu kariery jeszcze nie myśli. W tym sezonie będzie reprezentował barwy pierwszoligowego (Metalkas second . Ekstraliga) Energa Wybrzeża Gdańsk. W przyszłości nie wyklucza jednak, że poświęci się pracy szkoleniowej, a new dalszą jazdę uzależnia od jednego.

Oficjalny Partner Reprezentacji Polski Na Żużlu

W naszym kraju ścigają się” “najlepsi zawodnicy z całego świata, mogący liczyć na wysokie wynagrodzenie. Cztery najlepsze żużel drużyny awansują do fazy play-off, t której pierwsza drużyna jedzie z czwartą, a druga z . trzecią. Ponownie rozgrywany jest dwumecz półfinałowy, który wyłoni finalistów. Największy brytyjski bukmacher jest opiniotwórczy na rynku na żywo. Oferuje ciekawą i szeroką ofertę zakładów em ligę polską, angielską i szwedzką.

Nasz zespół mum za sobą imponującą kampanię w poprzednim sezonie, w którym sięgnęliśmy po tytuł Ligi Mistrzów. Chcemy kontynuować naszą dominację i sięgnąć po kolejne zwycięstwo. Nasze umiejętności, taktyka we doświadczenie są kluczowe do osiągnięcia sukcesu w tej prestiżowej rozgrywce.

Zasady Żużla

Wybierz interesujący Cię turniej, a następnie kliknij w kurs przypisany do wybranego zakładu. Możesz dodać carry out kuponu kilka zdarzeń, tworząc tym samym zakład AKO z . wyższym kursem całkowitym. Najlepsze typy na żużel mogą zaoferować bardzo pokaźne wygrane, dzięki czemu, watts naszym kraju keineswegs brakuje osób typujących wyniki czarnego sportu. Zakłady żużel są wyjątkowo emocjonujące, gdy dodatkowo oglądamy mecze na żywo.

Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia – skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc watts wyjściu z nałogu hazardowego. Graj odpowiedzialnie u legalnych firm z licencją Ministerstwa Finansów. Wciąż nie und nimmer wiadomo, kiedy zainaugurowany zostanie sezon t Krajowej Lidze Żużlowej, a nade wszystko, jaki będzie kształt najniższej klasy rozgrywkowej w Polsce. A to dlatego, że Główna Komisja Sportu Żużlowego odpowiedzialna za terminarz wciąż czeka na obrót wydarzeń związany z klubami z Krakowa oraz Rawicza.

Grand Prix Łotwy Em Żużlu

Włodarze klubu niedawno spotkali się z przedstawicielami miasta, aby ustalić szczegóły współpracy, co zakomunikowali w mediach społecznościowych. W rozmowie z Przeglądem Sportowym Onet dowiadujemy się, czego konkretnie dotyczyły rozmowy i actually na jakim etapie znajduje się dzi? klub. Dyrektor Startu, Radosław Majewski, nie ukrywa, że jego zespół stać na walkę o awans. Zapowiada także, że sztab drugoligowca w trakcie sezonu przyglądać będzie się zawodnikom z U24 Ekstraligi. Majewski przyznał również, że trzyma kciuki za działaczy watts Krakowie i Rawiczu i cierpliwie czeka na publikację terminarza.

Jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim speedwayu w 2024 roku powinien być powrót na żużlową mapę ośrodka z . Krakowa. Tamtejsi działacze wolą jednak odcinać się od swoich poprzedników i na razie nie planują powrotu do historycznej nazwy “Wanda”. Powstała spółka sportowa Speedway Kraków, ale formalnie w Krajowej Lidze Żużlowej, drużyna mum wystąpić jego rezerwowy zespół Texom Stali Rzeszów.

Dramat An In Order To Miała Być Liga Dla Nich

Pierwszy kontrakt podpisał w Polsce czterokrotny IMŚ, Duńczyk Hans Nielsen. Pierwsze udokumentowane zawody w dirt-tracku, czyli na nawierzchni żużlowej, rozegrano w Manchesterze 25 czerwca 1927. Za początek sportu żużlowego watts Europie uznaje się często zawody t High Beach rozegrane 19 lutego 1929, które oglądało ponad 30 tysięcy widzów. W tym samym roku zainaugurowano pierwszą na świecie regularną ligę żużlową, dziś znaną jako English Elite League. Wywodziły się z cyklu turniejów indywidualnych organizowanych przez redakcję brytyjskiego pisma The Superstar od 1929[1].

 • Wszystkie mecze odbędą się w hali XYZ, która jest znana ze świetnej atmosfery i profesjonalnych warunków do rozgrywania zawodów.
 • To Polak zdobył czwarte watts karierze złoto, light beer niesmak po wydarzeniach w Vojens pozostaje do dziś, bo był ogromny.
 • Zakłady na żużel on-line” “cieszą się dużą popularnością wśród miłośników czarnego sportu.

W zakładach bukmacherskich mhh żużel można obstawiać różne rodzaje zakładów, takie jak zwycięstwo danego zawodnika, kolejność na mecie, czy ilość zdobytych punktów. Możemy stawiać mhh naszych ulubieńców i actually czuć się jeszcze bardziej zaangażowanymi w ich występy. Ciekawe kursy bukmacherskie we szeroki wybór opcji dają nam możliwość czerpania większych emocji oraz szansę mhh” “wygrane. Żużel to pasjonujący sport, który przyciąga zarówno fanów, grunzochse i obstawiających. Zakłady bukmacherskie na rozgrywki żużlowe pozwalają kibicom nie tylko wspierać swoich ulubionych zawodników, ale także czerpać dodatkowe emocje we szansę na wygrane. To świetny sposób na jeszcze większą ekscytację podczas oglądania wyścigów żużlowych.

Krótka Enredo Wyścigów Żużlowych

Stracił prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu, wulgarnie przy tym odzywając się do zatrzymującego go policjanta. Ponad dekadę później żona oskarżyła, że przykuł ją watts domu łańcuchem perform kaloryfera. Sławomir Drabik nigdy nie gryzł się w język, a swymi wypowiedziami wprawiał dziennikarzy w konsternację. W tabeli poniżej zebraliśmy dla was zawodników, którzy w ubiegłym sezonie odnotowywali największe wahania formy względem meczów domowych i wyjazdowych w PGE Ekstralidze. Pod uwagę wzięliśmy żużlowców ze średnią domową min. one 5 pkt/bieg.

 • Z dwóch półfinałów awansuje w sumie czterech zawodników, którzy będą się ściągać t wielkim finale.
 • Nikodem Nowak to uznany ekspert w dziedzinie zakładów sportowych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem watts branży.
 • To był na pewno jeden z najgorszych dni w życiu Bartosza Zmarzlika.
 • Przez lata pracy t branży, Nikodem zdobył nieocenione doświadczenie, które pozwoliło mu na rozwinięcie unikalnej strategii typowania, łączącej analizę statystyczną z intuicją.

Pierwszym mistrzem świata został Australijczyk Lionel truck Praag. Swoją pierwszą statuetkę największy polski bukmacher otrzymał za ofertę na żużel, która sprawnie pojawia się na wszystkie najważniejsze wydarzenia. Dodać trzeba największą liczbę zakładów specjalnych, selekcje players bet, rozbudowaną ofertę na niższe ligi, najlepsze zakłady live w tej dyscyplinie i ciekawe zakłady długoterminowe. Zakłady na żużel on-line” “cieszą się dużą popularnością wśród miłośników czarnego sportu. Do dyspozycji graczy pozostaje bogaty wybór zakładów, które pozwalają na szczegółowe typowanie wyników. W ofercie znajdują się najważniejsze żużel zawody, na czele z europejskimi ligami, Grand Prix, a także turniejami juniorskimi.

Speedway Fantastic Prix W Cardiff

Czarny activity to bez wątpienia jedna z naszych narodowych dyscyplin, t których jesteśmy prawdziwą potęgą. Trzeba jednak?e przyznać, że żużel mecze nie są popularne” “t wielu krajach. W Europie, profesjonalne rozgrywki organizuje Szwecja, Dania, Norwegia, Rosja, Niemcy, Czechy oraz Wielka Brytania. Żużel jest obecny także mhh Łotwie, we Francji, a także na Słowenii Sport jest bardzo popularny także w Australii. Swoistą „perełką” był Brazylijczyk, Antonio Lindback, który reprezentował barwy Szwecji.

 • Manchester City pod wodzą Pepa Guardioli jest jednym z głównych pretendentów do triumfu t tegorocznej Lidze Mistrzów.
 • Na oficjalnych mediach społecznościowych cyklu Tauron Speedway Pound Championship opublikowano kalendarz zmagań na tegoroczny sezon.
 • W każdej z nich rozgrywane są niezależne mistrzostwa świata.
 • Poza Europą dyscyplina uprawiana jest głównie w Australii, Nowej Zelandii i Stanach Zjednoczonych, a regularne zawody odbywają się także w Argentynie i RPA.

“Zakłady bukmacherskie na rozgrywki żużlowe przyciągają zarówno fanów, jak we graczy szukających emocji i szans na wygraną. Warto jednak pamiętać o wyborze sprawdzonych bukmacherów on-line, którzy oferują szeroki wybór zakładów sportowych i zapewniają bezpieczeństwo i uczciwość gry. Niezależne recenzje, sprawdzenie licencji oraz analiza oferty i zabezpieczeń są kluczowe dla dokonania odpowiedniego wyboru.

Rozgrywki W Żużlu Klasycznym[edytuj Edytuj Kod]

Kurs na jego zwycięstwo jest wysoki, corp oznacza większe ryzyko dla obstawiających, ale również większe wygrane w przypadku sukcesu Polaka. Krzysztof Ratajski nie jest typowany jako faworyt turnieju, kurs na jego zwycięstwo wynosi aż 71. 0. Warto przeanalizować, zwłaszcza przy zakładach LIVEBET, rozkład zawodników w poszczególnych biegach. Warto przed meczem zrobić sobie program i w?a?ciwie reagować na sytuację. Są oczywiście conservateur, które w długim okresie dają przewagę mhh poszczególnych miejscach startowych i zazwyczaj osoby śledzące speedway dysponują taką wiedzą. Nasi partnerzy to legalni bukmacherzy internetowi watts Polsce z bogatą ofertą zakładów, ponadstandardowych kursów, bezpiecznych płatności i wysokich wygranych.

 • Wybierz interesujący Cię turniej, a następnie kliknij w kurs przypisany do wybranego zakładu.
 • Najlepsze typy em żużel mogą zaoferować bardzo pokaźne wygrane, dzięki czemu, watts naszym kraju nie brakuje osób typujących wyniki czarnego sportu.
 • Pole A było najskuteczniejsze na aż five ekstraligowych torach.
 • W klasie carry out 250 cm³ zwyciężył Alfred Weyl, w klasach do 350 cm³ i actually do 500 cm³ – Rudolf Breslauer[2].
 • Patryk Dudek ma przed sobą ostatni sezon kontraktu z Apatorem Toruń.

Większość federacji i lig żużlowych wymaga od zawodników posiadania licencji żużlowej. W Polsce licencje wydaje Polski Związek Motorowy osobom t wieku 15–35 bekv?m, które zaliczyły egzamin teoretyczny oraz test praktyczny na torze żużlowym. Egzaminy na licencje organizuje się kilka razy do roku, uczestniczą t nich adepci wysyłani przez kluby żużlowe po kilkunastomiesięcznym szkoleniu. Jedną z popularnych” “type przygotowania adepta do egzaminu na licencję są starty mhh miniżużlu. W 2006 powołano spółkę Ekstraliga Żużlowa, która od sezonu 2007 przejęła organizację Ekstraligi (najwyższej klasy rozgrywkowej). Sponsorem tytularnym Ekstraligi jest PGE, zaś sponsorem tytularnym I lig bukmacher eWinner[8].

Żużel Zakłady Bukmacherskie – Lvbet

Łącznie na drugoligowych torach zaprezentowało się nieco ponad 40 juniorów. Tomasz Orwat t sezonie 2023 reprezentował barwy Metalika Taking Kolejarza Rawicz. I chociaż pod kątem sportowym, jest zadowolony, gorzej wyglądają kwestie finansowe. Nie zabrakło również wątku Tomasza Golloba, który jako dyrektor sportowy przekazywał swoją wiedzę młodym zawodnikom. Speedway Kraków to nowy żużlowy” “podmiot, który zadebiutuje w zmaganiach ligowych w 2024 roku. Środowisko speedwaya kibicuje temu klubowi, bowiem każdy ośrodek w Polsce jest obecnie na wagę złota.

 • Tomasz Orwat t sezonie 2023 reprezentował barwy Metalika Taking Kolejarza Rawicz.
 • Dołącz do świata zakładów bukmacherskich mhh żużel i ciesz się niezwykłym doświadczeniem obstawiania swoich ulubionych zawodników.
 • W sobotę w godzinach południowych po raz kolejny głos w tej sprawie zabrał burmistrz Gminy Rawicz Grzegorz Kubik.
 • Operator veoma jedyny daje możliwość typowania kwalifikacji perform Grand Prix (można obstawiać zwycięzcę umiej?tno?ci i H2H).

Jednakże wszystkie punkty z . danego Grand Tarifs są wliczane do klasyfikacji generalnej um indywidualne mistrzostwo świata. W latach 1936–1994 odbywały się jednodniowe mistrzostwa świata. Szesnastu najlepszych zawodników, wyłonionych z eliminacji, startowało w finale według standardowej tabeli 20-biegowej. Zdobywca największej liczby punktów otrzymywał tytuł Mistrza Świata. Formuły 1, w roku 1995 po raz pierwszy rozegrano turniej Grand Prix. W pierwszej edycji cykl rozgrywany był na sześciu torach europejskich, w późniejszych latach liczba rund była zwiększana.

Contact Me on Zalo